Apple iPhone 17 256GB Azul Neblina NEW
€699.99
Tax included
CONDITION: NEW, SEALED (UNOPENED)
New product, sealed (unopened).
New device, sealed. All factory-included accessories are included.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | New sealed (unopened) |
|---|---|
| Megapixels | 48 |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 17 |
| Storage | 256GB |
| Color | Blue |
| Screen size (inches) | 6.3" |
| Processor | Apple A19 |
| Red | 5G |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB-C |
| Model Number | A3520 |
| Operating system | iOS |
You may also like
Previous
Next