Apple iPhone 17 256GB Azul Neblina NIEUW
€ 699,99
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, VERZEGELD (ONGEOPEND)
Nieuw product, verzegeld (ongeopend).
Nieuw apparaat, verzegeld. Alle fabrieksaccessoires zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw verzegeld (ongeopend) |
|---|---|
| Megapixels | 48 |
| Merk | Apple |
| Model | iPhone 17 |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Blauw |
| Schermgrootte (inch) | 6.3" |
| Verwerker | Apple A19 |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB-C |
| Modelnummer | A3520 |
| Besturingssysteem | iOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente