Apple iPad Pro 11" 2024 M4 5th gen 256GB WiFi + 5G Cellular Space Black GENTLY USED LIGHTLY USED
€889.35
Tax included
CONDITION: LIGHTLY USED
Refurbished product in Lightly Used condition.
Lightly used device, may show some small signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | Lightly used |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 11" 5th iPad Pro 11" 6th |
| Storage | 256GB |
| Color | Plata |
| Screen size (inches) | 11" |
| Processor | Apple M4 Apple M5 |
| Red | 5G |
| RAM memory | 8GB 12GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A2761 A3358 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Precedente
Successivo