Apple iPad Pro 11" 2024 M4 5th gen 256GB WiFi + 5G Cellular Negro Espacial WEINIG GEBRUIKT
€ 889,35
Inclusief belasting
STAAT: WEINIG GEBRUIKT
Gereviseerd product in weinig gebruikte staat.
Weinig gebruikt apparaat, kan kleine gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Weinig gebruikt |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Pro 11" 5th iPad Pro 11" 6th |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Plata |
| Schermgrootte (inch) | 11" |
| Verwerker | Apple M4 Apple M5 |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 8GB 12GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A2761 A3358 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente