Apple iPad Pro 11" 2024 M5 6th gen 256GB WiFi + 5G Cellular Negro Espacial NEW OPEN
€869.35
Tax included
CONDITION: NEW, OPENED (UNUSED)
New product, opened (unused).
Device opened, unused. No signs of use, has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | New opened (unused) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 11" 6th |
| Storage | 256GB |
| Color | Plata |
| Screen size (inches) | 11" |
| Processor | Apple M5 |
| Red | 5G |
| RAM memory | 12GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A3358 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Anterior
Siguiente