Apple iPad Pro 11" 2024 M5 6th gen 256GB WiFi + 5G Cellular Negro Espacial NIEUW GEOPEND
€ 1.019,35
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, GEOPEND (ONGEBRUIKT)
Nieuw product, geopend (ongebuikt).
Apparaat geopend, ongebruikt. Geen gebruikssporen, het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw geopend (ongebruikt) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Pro 11" 6th |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Plata |
| Schermgrootte (inch) | 11" |
| Verwerker | Apple M5 |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 12GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A3358 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente