iPad Air 2025 11" M3 7th gen 128GB Wifi + 5G Cellular Azul NEW OPEN
€583.24
Tax included
CONDITION: NEW, OPENED (UNUSED)
New product, opened (unused).
Device opened, unused. No signs of use, has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | New opened (unused) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 2025 11" |
| Storage | 128GB |
| Color | Blue |
| Screen size (inches) | 11" |
| Processor | Apple M3 |
| Red | WIFI |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A3267 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Vorige
Volgende