iPad Air 2025 11" M3 7th gen 128GB Wifi + 5G Cellular Azul NIEUW GEOPEND
€ 583,24
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, GEOPEND (ONGEBRUIKT)
Nieuw product, geopend (ongebuikt).
Apparaat geopend, ongebruikt. Geen gebruikssporen, het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw geopend (ongebruikt) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Air 2025 11" |
| Opslag | 128GB |
| Kleur | Blauw |
| Schermgrootte (inch) | 11" |
| Verwerker | Apple M3 |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A3267 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Vorige
Volgende