Apple iPhone 16e 128GB Blanco NEW OPEN
€558.61
Tax included
CONDITION: NEW, OPENED (UNUSED)
New product, opened (unused).
Device opened, unused. No signs of use, has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | New opened (unused) |
|---|---|
| Megapixels | 48 |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 16e |
| Storage | 128GB |
| Color | White |
| Screen size (inches) | 6.1" |
| Processor | Apple A18 |
| Red | 5G |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB-C |
| Model Number | A3409 |
| Operating system | iOS |
You may also like
Anterior
Siguiente