Apple iPhone 16e 128GB Blanco NIEUW GEOPEND
€ 558,61
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, GEOPEND (ONGEBRUIKT)
Nieuw product, geopend (ongebuikt).
Apparaat geopend, ongebruikt. Geen gebruikssporen, het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw geopend (ongebruikt) |
|---|---|
| Megapixels | 48 |
| Merk | Apple |
| Model | iPhone 16e |
| Opslag | 128GB |
| Kleur | Wit |
| Schermgrootte (inch) | 6.1" |
| Verwerker | Apple A18 |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB-C |
| Modelnummer | A3409 |
| Besturingssysteem | iOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente