iPad Air 2024 13" M2 6th gen 256GB Wifi + 5G Cellular Blue GENTLY USED LIGHTLY USED
€694.54
Tax included
CONDITION: LIGHTLY USED
Refurbished product in Lightly Used condition.
Lightly used device, may show some small signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | Lightly used |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 2024 13" |
| Storage | 256GB |
| Color | Blue |
| Screen size (inches) | 13" |
| Processor | Apple M2 |
| Red | WIFI |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A2899 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Vorige
Volgende