iPad Air 2024 13" M2 6th gen 256GB Wifi + 5G Cellular Blau WEINIG GEBRUIKT
€ 694,54
Inclusief belasting
STAAT: WEINIG GEBRUIKT
Gereviseerd product in weinig gebruikte staat.
Weinig gebruikt apparaat, kan kleine gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Weinig gebruikt |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Air 2024 13" |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Blauw |
| Schermgrootte (inch) | 13" |
| Verwerker | Apple M2 |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A2899 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Previous
Next