iPad Air 2025 13" M3 7th gen 128GB Gris Espacial LIGHTLY USED
€632.24
Tax included
CONDITION: LIGHTLY USED
Refurbished product in Lightly Used condition.
Lightly used device, may show some small signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | Lightly used |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 2025 13" |
| Storage | 128GB |
| Color | Gris Espacial |
| Screen size (inches) | 13" |
| Processor | Apple M3 |
| Red | WIFI |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A3268 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Anterior
Siguiente