Apple iPad Air 5 64GB WiFi + 5G Cellular Purple IN GOOD CONDITION
€358.74
Tax included
CONDITION: CORRECT
Refurbished product in correct condition.
Device in good condition but with noticeable visible signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | In good condition |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 5 |
| Storage | 64GB |
| Color | Plata |
| Screen size (inches) | 10.9" |
| Processor | Apple M1 |
| Red | 5G |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A2589 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Anterior
Siguiente