Apple iPad Mini 5 64GB 4G LTE CELLULAR Gray Special IN GOOD CONDITION
€129.95
Tax included
CONDITION: CORRECT
Refurbished product in correct condition.
Device in good condition but with noticeable visible signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | In good condition |
|---|---|
| Megapixels | 8 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Mini 5 |
| Storage | 64GB |
| Color | Gris Espacial |
| Screen size (inches) | 7.9" |
| Processor | Apple A12 Bionic |
| Red | 4G LTE |
| RAM memory | 3GB |
| Connector | Lightning |
| Model Number | A2124 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Previous
Next