Apple iPad Mini 5 64GB 4G LTE CELLULAR Gris Especial IN GOEDE STAAT
€ 129,95
Inclusief belasting
STAAT: CORRECT, IN GOEDE STAAT
Gereviseerd product in correcte staat.
Apparaat in goede staat, maar met duidelijke zichtbare gebruikssporen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | In goede staat |
|---|---|
| Megapixels | 8 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Mini 5 |
| Opslag | 64GB |
| Kleur | Gris Espacial |
| Schermgrootte (inch) | 7.9" |
| Verwerker | Apple A12 Bionic |
| Rood | 4G LTE |
| RAM geheugen | 3GB |
| Connector | Lightning |
| Modelnummer | A2124 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Previous
Next