iPad Air 2025 11" M3 7th gen 128GB Blanco Estrella EXCELLENT
€452.49
Tax included
CONDITION: EXCELLENT
Refurbished product in Excellent condition.
Device is practically new, almost in perfect condition. It may show minimal, barely noticeable marks. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | Excellent |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 2025 11" |
| Storage | 128GB |
| Color | Blanco Estrella |
| Screen size (inches) | 11" |
| Processor | Apple M3 |
| Red | WIFI |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB C |
| Model Number | A3266 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Anterior
Siguiente