Apple iPad Air 3 64GB Space Gray GENTLY USED LIGHTLY USED
€179.86
Tax included
CONDITION: LIGHTLY USED
Refurbished product in Lightly Used condition.
Lightly used device, may show some small signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | Lightly used |
|---|---|
| Megapixels | 8 |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 3 |
| Storage | 64GB |
| Color | Gris Espacial |
| Screen size (inches) | 10.5" |
| Processor | Apple A12 Fusion |
| Red | WIFI |
| RAM memory | 3GB |
| Connector | Lightning |
| Model Number | A2152 |
| Operating system | iPadOS |
You may also like
Anterior
Siguiente