Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium GENTLY USED LIGHTLY USED
€672.74
Tax included
CONDITION: LIGHTLY USED
Refurbished product in Lightly Used condition.
Lightly used device, may show some small signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | Lightly used |
|---|---|
| Megapixels | 48 |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 15 Pro Max |
| Storage | 256GB |
| Color | Titanio Natural |
| Screen size (inches) | 6.7" |
| Processor | Apple A17 Pro |
| Red | 5G |
| RAM memory | 8GB |
| Connector | USB-C |
| Model Number | A3106 |
| Operating system | iOS |
You may also like
Anterior
Siguiente