Refurbished product in correct condition.
Device in good condition but with noticeable visible signs of use. It has been checked, inspected, and tested by our certified technicians. Includes the device and a compatible charging cable.
Includes VAT under the Special Regime for Used Goods (REBU).
| state | In good condition |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 13 |
| Storage | 128GB |
| Color | Green |
| Screen size (inches) | 6.1" |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Red | 5G |
| RAM memory | 4GB |
| Connector | Lightning |
| Model Number | A2633 |
| Operating system | iOS |
You may also like
Previous
Next