Apple iPad 10,9" (2022) 10.ª Generación 256GB Rosé AUSGEZEICHNET
€ 364,11
Inclusief belasting
STAAT: UITSTEKEND
Gereviseerd product in uitstekende staat.
Apparaat is praktisch nieuw, bijna in perfecte staat. Kan minimale, nauwelijks zichtbare gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Excelente |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad (10ª generación) |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Roze |
| Schermgrootte (inch) | 10.9" |
| Verwerker | Apple A14 Fusion |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 4GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A2696 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Previous
Next