Apple iPad 10,9" (2022) 10.ª Generación 64GB WiFi + 5G Blau NEU ERÖFFNET NIEUW GEOPEND
€ 320,24
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, GEOPEND (ONGEBRUIKT)
Nieuw product, geopend (ongebuikt).
Apparaat geopend, ongebruikt. Geen gebruikssporen, het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw geopend (ongebruikt) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad (10ª generación) |
| Opslag | 64GB |
| Kleur | Blauw |
| Schermgrootte (inch) | 10.9" |
| Verwerker | Apple A14 Fusion |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 4GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A2757 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente