Apple iPhone 13 256GB Verde WEINIG GEBRUIKT
€ 322,86
Inclusief belasting
STAAT: WEINIG GEBRUIKT
Gereviseerd product in weinig gebruikte staat.
Weinig gebruikt apparaat, kan kleine gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Weinig gebruikt |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPhone 13 |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Groen |
| Schermgrootte (inch) | 6.1" |
| Verwerker | Apple A15 Bionic |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 4GB |
| Connector | Lightning |
| Modelnummer | A2633 |
| Besturingssysteem | iOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Zurück
Weiter