iPad Air 2025 13" M3 7th gen 256GB Wifi + 5G Cellular Púrpura IN GOEDE STAAT
€ 703,86
Inclusief belasting
STAAT: CORRECT, IN GOEDE STAAT
Gereviseerd product in correcte staat.
Apparaat in goede staat, maar met duidelijke zichtbare gebruikssporen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | In goede staat |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Air 2025 13" |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Púrpura |
| Schermgrootte (inch) | 13" |
| Verwerker | Apple M3 |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A3269 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Previous
Next