iPad Air 2025 13" M3 7th gen 128GB Gris Espacial NIEUW GEOPEND
€ 707,24
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, GEOPEND (ONGEBRUIKT)
Nieuw product, geopend (ongebuikt).
Apparaat geopend, ongebruikt. Geen gebruikssporen, het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw geopend (ongebruikt) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Air 2025 13" |
| Opslag | 128GB |
| Kleur | Gris Espacial |
| Schermgrootte (inch) | 13" |
| Verwerker | Apple M3 |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A3268 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente