iPad Air 2025 11" M3 7th gen 128GB Blanco Estrella NIEUW GEOPEND
€ 473,24
Inclusief belasting
STAAT: NIEUW, GEOPEND (ONGEBRUIKT)
Nieuw product, geopend (ongebuikt).
Apparaat geopend, ongebruikt. Geen gebruikssporen, het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Nieuw geopend (ongebruikt) |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Air 2025 11" |
| Opslag | 128GB |
| Kleur | Blanco Estrella |
| Schermgrootte (inch) | 11" |
| Verwerker | Apple M3 |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A3266 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente