Apple iPad Pro 12,9" 2021 5th gen 128GB WiFi + 5G Cellular Gris Espacial WEINIG GEBRUIKT
€ 609,86
Inclusief belasting
STAAT: WEINIG GEBRUIKT
Gereviseerd product in weinig gebruikte staat.
Weinig gebruikt apparaat, kan kleine gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Weinig gebruikt |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Pro 12.9" 5th |
| Opslag | 128GB |
| Kleur | Gris Espacial |
| Schermgrootte (inch) | 12.9" |
| Verwerker | Apple M1 |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 8GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A2461 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente