Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierrablau WEINIG GEBRUIKT
€ 403,99
Inclusief belasting
STAAT: WEINIG GEBRUIKT
Gereviseerd product in weinig gebruikte staat.
Weinig gebruikt apparaat, kan kleine gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Weinig gebruikt |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPhone 13 Pro Max |
| Opslag | 256GB |
| Kleur | Azul Sierra |
| Schermgrootte (inch) | 6.7" |
| Verwerker | Apple A15 Bionic |
| Rood | 5G |
| RAM geheugen | 6GB |
| Connector | Lightning |
| Modelnummer | A2643 |
| Besturingssysteem | iOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente