Apple iPad Pro 11" 2024 M4 5th gen 512GB Space Schwarz AUSGEZEICHNET UITSTEKEND
€ 939,35
Inclusief belasting
STAAT: UITSTEKEND
Gereviseerd product in uitstekende staat.
Apparaat is praktisch nieuw, bijna in perfecte staat. Kan minimale, nauwelijks zichtbare gebruikssporen vertonen. Het is gecontroleerd, geïnspecteerd en getest door onze gecertificeerde technici. Het apparaat en een compatibele oplaadkabel zijn inbegrepen.
Inclusief btw volgens de speciale regeling voor gebruikte goederen (REBU).
| staat | Uitstekend |
|---|---|
| Megapixels | 12 |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Pro 11" 5th iPad Pro 11" 6th |
| Opslag | 512GB |
| Kleur | Plata |
| Schermgrootte (inch) | 11" |
| Verwerker | Apple M4 Apple M5 |
| Rood | WIFI |
| RAM geheugen | 8GB 12GB |
| Connector | USB C |
| Modelnummer | A2836 A3357 |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Je vindt dit misschien ook leuk
Anterior
Siguiente